Wesołe Dinusie – Niepubliczny Żłobek

Wesołe Dinusie – Niepubliczny Żłobek

Cennik

ROK 2024:

Drodzy Rodzice czesne miesięczne za pobyt dziecka w żłobku wynosi: 1450,00PLN*.

(*Czesne po skorzystaniu przez Rodzica z dofinansowania do pobytu dziecka w żłobku z ZUS - 400,00PLN dla dziecka pierwszego dziecka w Rodzinie) wyniesie: 1050,00PLN
 

Zachęcamy do skorzystania z BONU ŻŁOBKOWEGO :-)
Wszelkich informacji na jego temat, terminy oraz sposób wnioskowania uzyskają Państwo od pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Placówka nie składa Wniosków za Rodzica.

Obowiązkowo prosimy zapoznać się z treścią:  Ustawy z dnia 17 listopada 2021r o Rodzinnym Kapitale Opiekuńczym.

Dzienna stawka żywieniowa wynosi: 15,50PLN (dieta bezmleczna). W przypadku zgłoszenia nieobecności dziecka dzień wcześniej, jest ona odliczana.
Każde rozpoczęte 30 minut opieki poza godzinami pracy żłobka: 50,00 PLN.

WYŻYWIENIE:
Catering tj zupka, II danie, podwieczorek, owoc oraz woda w cenie: 15,50zł dziennie.
Na indywidualne życzenie Rodzica można zamówić dziecku śniadanie w cenie 3,50zł.Dzienny koszt wyżywienia dziecka przy diecie bezglutenowej wynosi 21zł.

Zgłoszenie nieobecności dziecka w celu uzyskania odpisu za niezjedzony posiłek prosimy dokonywać pisemnie (SMS-em na numer 600 140 533) dzień roboczy wcześniej do godziny 17:00.


Miesięczna opłata zawiera:

- fachową opiekę nad dzieckiem 

- materiały plastyczne: kredki, kolorowanki, bloki, farby, plastelinę, ciastolinę, bloki, ciastolinę itp.

- zajęcia dodatkowe: rytmika, logorytmika, język angielski, zajęcia z sensoplastyki,  

bajkoterapia, zajęcia plastyczne, zajęcia techniczne, kącik małego odkrywcy: eksperyment naukowe.

-kosmetyki: mydełko do rąk, papier toaletowy, płyny do dezynfekcji rąk dla Rodziców, płyny do dezynfekcji powierzchni, mebli oraz szatni.

TERMINY OPŁAT:

Czesne jest opłacane " Z GÓRY"" na początku pobytu dziecka w żłobku, do 10-go każdego miesiąca przelewem na rachunek bankowy:

Numer rachunku bankowego: ING Bank Śląski 03 1050 1823 1000 0090 9754 2535 

natomiast za wyżywienie opłata jest pobierana" z dołu", pod koniec miesiąca po podliczeniu ile razy dziecko było w żłobku.

Zgodnie z obowiązującym prawem nasze Placówki przeszły kontrolę i otrzymały pozytywną opinię Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz Straży Pożarnej w Białymstoku. Stanowi to gwarancję spełnienia wymogów bezpieczeństwa i przygotowania odpowiednich warunków do opieki nad dziećmi (wszystkie zaświadczenia zostały wywieszone na tablicy ogłoszeń).Jesteśmy niepubliczną placówką opiekuńczą spełniającą wszystkie standardy, co potwierdza wpis do Rejestru Żłobków i Klubów Dziecięcych, który prowadzi Prezydent Miasta Białystok.
                                                                                                                         Zapraszamy:)