Wesołe Dinusie – Niepubliczny Żłobek

Wesołe Dinusie – Niepubliczny Żłobek

Monitoring os.TBS

OGLOSZENIE MONITORING
      Przypominam, iż z monitoringu korzysta: mama i tata (maksymalnie 2 adresy IP).
Przy pierwszym logowaniu, system zapamięta IP urządzeń z których korzystacie (maksymalnie 2 urządzenia). Przy próbie logowania kolejnych osób tj. gdy pojawią się nowe numery IP urządzeń – system automatycznie się zablokuje i skasuje Państwa login.
Ma to na celu, ukrócenie praktyk blokowania monitoringu przez logowanie się dodatkowych osób tj innych niż mama i tata.
Stęsknionych dziadków, ciocie, wujków, rodziców chrzestnych …. ciekawych jak maluszek się rozwija-  zachęcam do złożenia im wizyty w ich rodzinnych domach 🙂
Życzymy miłego odbioru 🙂
*********

Drodzy Rodzice, bardzo prosimy o PODPISYWANIE NA METKACH wszystkich rzeczy dzieci przynoszonych do Placówki.

Nie podpisane rzeczy pozostawione w szatni są trudne do identyfikacji.         Dziękujemy!

 

Monitoring: kliknij tutaj

 

Zalecamy używanie przeglądarki Internet Explorer. W niektórych przypadkach należy doinstalować wymaganą wtyczkę do przeglądarki.
Wtyczkę można pobrać tutaj. Zapisz plik na dysku komputera i uruchom instalację. Wybierz język „English” i postępuj zgodnie z kolejnymi komunikatami. IP kamery: 77.46.57.239

Jeśli po zainstalowaniu pobranej wtyczki dalej nie działa Tobie podgląd przez przeglądarkę, to możesz zainstalować specjalne oprogramowanie do monitoringu.

Program jest do pobrania tutaj. Instrukcja do programu jest tutaj.

Jeśli korzystasz z urządzeń mobilnych, to pobierz aplikację vMEyeCloud dla Android, vMEye dla Windows Phone, vMEyeCloud Lite dla iOS. Instrukcję konfiguracji możesz pobrać tutaj.